• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Saat
EĞİTİM BİLGİLERİ
Takvim

Anasayfa

 Basel için namaz vakitlerini İMSAKİYE bölümünden indirebilirsiniz.

Türkiye’de dil faslında dünyada başka bir ülkede görülmeyen, görülmesi de tahayyül edilemeyecek ürpertici bir cinayet işlendi. Bu yazıda, bu cinayetin belgesini yayımlıyorum. Buyurunuz: İŞTE CİNAYETİN BELGESİ!
1. MİLLÎ eğitim=Maarif Şûrasının, liselerde Osmanlıcanın mecburî ders olarak okutulması kararını sevinçle karşıladım. 2. Osmanlıcanın Arap yazısı olduğu için bize yabancı olduğu, Latin yazısının Türk yazısı olduğu iddiaları temelsizdir,
Muhterem kardeşim… Ehl-i Sünnet’in meziyet ve faziletlerinden bazılarını aşağıda sıralıyor ve dikkatinize sunuyorum. 1.Ehl-i Sünnet Ashab-ı Kirama (radiyallahu anhüm ecmaîn) saygı besler, onları sever, dini ve Kur’an’ı onlardan öğrenir.
SÜNNİLİKTE tevellâ nedir?.. Allah’ı sevip O’nun rızasını kazananları sevmektir… Allah’ı seven ve O’nun rızasını kazanan bu bahtiyarlar kimlerdir?..
Günümüzde çok aranan, ama az bulunan ihlas ve samimiyet denilen iksirin önem ve değerini ne kadar anlatsak tam ifade etmiş olamayız. Gerçekçi, ihlaslı, samimî, candan ve içten davranan örnek insanlar çok az.
... 14 ...
Simge
İlâhiler ve Vaazlar
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.607218.6818
Euro19.562719.6411